ŻEL LED FRENCH EXTRA BIAŁY 15G KULA

AS_113786

ACTIV

Produktów na stanie: 116

Dostępny

48,99 zł brutto

  • Zwroty: 14 dni na zwrot - bez podawania przyczyny!
  • Szybka wysyłka 24h
  • Bezpieczne przelewy: za pośrednictwem tpay.com i Przelewy24.

Więcej informacji

Żel LED EXTRA BIAŁY do frenchu trwałego 15 g

Żel wyprodukowany specjalnie dla ACTIV przez amerykańską firmę zajmującą się kosmetyką filmową i efektami specjalnymi. Idealnie pokrywająca konsystencja żelu pozwala na uzyskanie intensywnej bieli już przy pierwszej cienkiej warstwie co pozwoli nam na szybką i sprawną obsługę klienta, a efekt bieli będzie utrzymywał się przez bardzo długi czas.  Wystarczy tylko jedna warstwa. TAKIEGO EFEKTU BIELI NIE ZAPEWNI PAŃSTWU ŻADEN INNY ŻEL.

Jego cechy to:
- łatwość nakładania
- szybki czas utwardzania ok 120s
- łatwość obróbki
- trwałość
- wysoki połysk

Doskonały na:
- naturalny paznokieć
- na tips
- na formę

Żele ACTIV są szczególnie polecane dla kobiet,  które potrzebują mocnego i bardzo odpornego żelu ze względu  na  prowadzony aktywny tryb  życia (uprawiane sporty) i wykonywany zawód (np. pisanie na klawiaturze, prace fizyczne).

Co wyróżnia żele ACTIV: Żele ACTIV są niezwykle mocne i  trwałe. Zastosowanie kompozytów i  formuły AC-V1 umożliwiło użycie techniki warstwowej  (położenie warstwy żelu, utwardzenia, wymodelowanie i położenie kolejnej  warstwy). Ponadto powierzchnia jest bardzo plastyczna i podatna na formowanie.  W żelach ACTIV wyeliminowano porowatość żelu, a powierzchnia jest idealnie gładka.
Copyright © 2020 AMA Nails Hurtownia kosmetyczna
Realizacja: PROPERART