Dezynfekcja i sterylizacja

Dezynfekcja i sterylizacja 

Jest 255 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 255 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 255 elementów

Artykuły do dezynfekcji i sterylizacji w salonie kosmetycznym

Przestrzeganie zasad higieny w salonie kosmetycznym to podstawa. Nie tylko dla zdrowia i bezpieczeństwa klientów, ale też pracowników. Higiena w Twoim salonie powinna być na najwyższym poziomie, aby klienci wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalnym gabinetem kosmetycznym. Dlatego tak ważne są profesjonalne artykuły do dezynfekcji i sterylizacji w salonie kosmetycznym oraz właściwie dobrane preparaty do dezynfekcji.

Artykuły do dezynfekcji i sterylizacji w hurtowni kosmetycznej Ama Nails

Wiemy, jak ważne są procedury dezynfekcji i sterylizacji w pracy salonów i gabinetów kosmetycznych. Dlatego naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości artykuły do dezynfekcji i sterylizacji w salonie kosmetycznym w atrakcyjnej cenie i z wygodną wysyłką.

Klienci gabinetów kosmetycznych przykładają ogromną wagę do czystości gabinetu. Schludne, czyste miejsce pracy ma więc wielkie znaczenie również dla opinii o Twoim salonie kosmetycznym, a więc i jego renomy i wizerunku. Nie może w nim zabraknąć akcesoriów do dezynfekcji, takich jak pojemniki na odpady medyczne, dozowniki do mydła i płynu dezynfekcyjnego albo torebki i rękawy do sterylizacji.

Dezynfekcja i sterylizacja w gabinecie kosmetycznym

Dzięki zastosowaniu sprzętów, takich jak autoklawy kosmetyczne czy profesjonalne sterylizatory kulkowe, masz pewność, że wykorzystywany przez Ciebie sprzęt kosmetyczny i akcesoria są czyste i bezpieczne do użytku. Klient musi mieć pewność, że zarówno narzędzia, jak i akcesoria i dodatki, które wykorzystujesz w pracy, zostały właściwie zdezynfekowane i sterylne. Aby zawsze pracować na czystych i bezpiecznych narzędziach, skorzystaj z urządzeń, takich jak myjki ultradźwiękowe.

Narzędzia i preparaty do dezynfekcji w salonie kosmetycznym

Gabinety i salony kosmetyczne to miejsca, w których niezwykle łatwo o rozprzestrzenienie się bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych. Dlatego regularnie dbaj o higienę i dezynfekcję i korzystaj z jakości artykułów do dezynfekcji i sterylizacji w salonie kosmetycznym.Zadbaj też o dezynfekcję rąk przed kontaktem z każdym nowym klientem, a także narzędzia, takie jak przyłbice i rękawiczki. Każdy salon kosmetyczny, salon SPA czy salon tatuażu musi też zadbać o dezynfekcję przedmiotów oraz powierzchni – wszystkie niezbędne do tego celu preparaty dezynfekujące znajdziesz w naszej ofercie.

Narzędzia i preparaty do dezynfekcji w salonie kosmetycznym to niezbędny element wyposażenia każdego salonu – już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników i zrób zakupy w hurtowni kosmetycznej Ama Nails!

Copyright © 2020 AMA Nails Hurtownia kosmetyczna
Realizacja: PROPERART